PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34878}

Naciągacze

Matchstick Men
7,2 50 934
oceny
7,2 10 1 50934
7,0 8
ocen krytyków
Naciągacze
powrót do forum filmu Naciągacze

10/10

ocenił(a) film na 10

Genialny film a końcówka to Majstersztyk! :] Dacię wiarę że Angela miała 24 lata grając w tym filmie? :| a wyglądała na 14 :] jaja jak berety :)

użytkownik usunięty
Fisher_7

Cudo po prostu, odkąd zobaczyłem "Naciągacze" od razu ją polubiłem. Ma potencjał aktorski, jak dla mnie jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie...A co do wieku to myślałem że ma 14, w ogóle nie wygląda :*

użytkownik usunięty
Fisher_7

z tą genialnością to lekka przesada : ) film zdecydowanie dobry

ocenił(a) film na 8
Fisher_7

Jak dla mnie to nie genialny, ale bardzo dobry. nie chce mi się rozpisywać ;p ale końcówka to dla mnie coś zaskakującego, bo sama mówłam, niee, ten wspólnik by go nie oszukał. już o córce, "córce".. nie wspominam ;p zaskocznie duże, a ja lubie jak film zaskakuje. Roy poznał jak czuli się ludzie, których wrabiał..
8/10

użytkownik usunięty
Ushee

film fajny, ale jak dla mnie to nic specjalnego:)

ocenił(a) film na 7

Cage zagrał rewelacyjnie... uwielbiam go!

Ushee

to obejrzyj sobie "Zabójczy numer" ;)) też bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 10
Fisher_7

Też dałem dychę. Dla mnie film miazga

Fisher_7

Rany Julek! Znaczy się: to dziewczę z fikuśnymi kucykami grające Angelę w "Naciągaczach" miało wtedy 24 lata??? Wygląda rzeczywiście na 14! Nie wiem, co Wy takiego w niej widzicie. Pewnie niejeden za te słowa chętnie by mnie ukamienował, ale oprócz pięknych, ciemnych oczu i ponętnej figurki widzę w niej - nawet mimo tych 24 lat - niepełnoletnią podfruwajkę, której adorowanie to czysta pedofilia, ale nie kobietę:-) Trochę przejaskrawiłem, natomiast faktem jest, że swym aktorstwem w tym filmie na głowę bije Nicholasa, który zagrał tu jedną ze swych najsłabszych ról. Faktem jest również, że film jest przesadnie zamotany, "przekombinowany", generalnie nijaki. Ale ten jeden raz obejrzeć warto, więc polecam.

ocenił(a) film na 9
Fisher_7

Jestem tego samego zdania co ty! Bardzo ciekawy i świetna obsada. Pozdrawiam ;]

ocenił(a) film na 8
Fisher_7

Bez przesady, Angela wyglądała na 18 lat, a że to aktorka to obstawiałem że ma 20 lat. Ale że miała 24 lata to jaja, ale nie jak berety.

ocenił(a) film na 8
Mloody88

no w pierwszej części filmu w życiu nie dał bym jej tylu lat ale historia zna rożne przypadki :)

ocenił(a) film na 9
Fisher_7

No bez kitu. Alison Lohman wygląda w tym filmie na 17 a nie na 24!!
Film zaskakujący, oglądałem go z 4 razy i wciąż nie rozumiem jednej rzeczy. A tak ogólnie to będzie hym 8/10 no może 8+ :]

ocenił(a) film na 7
Fisher_7

Owszem. Jaja jak berety :) 24 lata...

ocenił(a) film na 9
m0bscene

No ja nie wiem czy można by dać jej 18 lat, nie była za bardzo wykształcona, ekhm...a sam film, no cóż oglądam go drugi raz i mogę od razu powiedzieć że przy najbliższej okazji obejrzę go co najmniej jeszcze raz
9/10, a gdyby ocenić samego Cage'a to 10/10, aktor pierwsza klasa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones