PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34878}

Naciągacze

Matchstick Men
7,2 50 949
ocen
7,2 10 1 50949
7,0 8
ocen krytyków
Naciągacze
powrót do forum filmu Naciągacze

Film z serii "końcówka wgniata i podnosi ocenę całego filmu".
Przewrotnie, niczym w "Podejrzanych".
Błyskotliwie, jak w "Porachunkach".
Cage dobry jak w "Ciemnej stronie miasta".

Dobry film.

Budziol

Nie widziałem żadnego z wymienionych filmów ale zgadzam się, że ten jest dobry a nawet bardzo.

ocenił(a) film na 6
Budziol

końcówka strasznie przewidywalna, może w 2003 roku jakbym oglądał ten film byłoby ciekawiej, teraz niestety fabuła wyglądała na średnią i przewidywalną, włącznie z zakończeniem, jedynym pytanie było "jak to zrobią" a i tu niestety nie było fajerwerków, można obejrzeć ale żeby się zachwycać?

ZimnyJakLod

Cóż. Na pewno trzeba oceniać ten film z perspektywy lat. Ja byłam zaskoczona. A cały film przyjemny i przewrotny :)

Budziol

szczerze to się na filmie zawiodłem gdyż bardzo wcześnie podczas seansu zajarzyło u mnie jak będzie wyglądała końcówka owego filmu .... i resztę czasu siedziałem i liczyłem że się pomylę i coś naprawdę ciekawego i niespodziewanego się wydarzy .... a tu gucio :P 6/10

ocenił(a) film na 7
Budziol

Dla mnie osobiście końcówka była bardzo milym zaskonczeniem, ale poprzedzający ja film nudny śmiertelnie, ogladalam go tylko dlatego ze akurat w telewizji nie bylo nic lepszego, moze to i dobrze bo chociaż tuż po obejrzeniu filmu bylam pod wrazeniem to mysle ze chocbym choc troche sie wczesniej skupila wszystko byloby przewidywalne. Pomimo to koncowke uwazam za wyjatkowo udana ale wszystko co wczesniej ni to komedia, ni to dramat, jakies nudne niewiadomoco :) 7/10

Hannah_Dora

Jak na "nudne niewiadomoco" wysoką ocenę dajesz :/

ocenił(a) film na 7
Budziol

Na moją ocene sklada się szereg rożnych rzeczy, powiedzialam ze zakonczenie zrobilo na mnie wrazenie, poza tym podobala mi się strona aktorska filmu, Cage swietny w swojej roli, reszta rowniez.

Hannah_Dora

no właśnie, ja też oglądałam wczoraj i pośród wszystkich mikołajów, szreków i mamutów wypadł bardzo dobrze. Może, jakbym go oglądała przy innej okazji, byłoby inaczej, ale dla mnie 8.

ocenił(a) film na 7
Budziol

Dobry film z bardzo dobrą a nawet zaskakującą końcówką. Warto obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones