PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34878}

Naciągacze

Matchstick Men
7,2 50 919
ocen
7,2 10 1 50919
7,0 8
ocen krytyków
Naciągacze
powrót do forum filmu Naciągacze

Dosyć fajny i zabawny ale.... niestety całkowicie przewidywalny.

UWAGA. DUŻY SPOILER !!!
Właściwie od momentu jak pojawiła się rzekoma "córka" Roya, (której Roy nawet nie sprawdził kto zacz) to przez całą resztę filmu czekałem i czekałem jak i kiedy go wreszcie okradną z tej bądź co bądź niemałej kasy. A ponieważ "córka" została "znaleziona" przez
rzekomego "psychiatrę", który z kolei został polecony przez wspólnika Roya to od razu miałem wesołą trzódkę wspólników do oskubania głównego bohatera. Zabawnie wkleił się w to wszystko gość, którego rzekomo córeczka postrzeliła - w tej scenie już wiedziałem że
właśnie następuje długo oczekiwany przeze mnie finał przekrętu.

Nie wiem czemu niektórzy zarzucają że nie była to komedia? jak dla mnie to owszem była, no może nie taka żeby boki zrywać, ale film raczej zabawny a nie dramatyczny. Trochę dziwnie jednak się ogląda film czekając przez mniej więcej godzinę kiedy wreszcie wydarzy
się to co przewiduję że ma się zdarzyć.

Ale żeby nie było że wybrzydzam to przyznam szczerze, bardzo mi się podobała rola Nicholasa Cage. Ciekaw tylko jestem czy po zakończeniu zdjęć nie miał przypadkiem jakiś tików nerwowych ;) .... w końcu po tylu powtórzeniach można złapać taką przypadłość np.
mruganie oczami, chrząkanie itp.

ocenił(a) film na 8
MacMarko

Jasne, że przewidywalny, ale mimo tego, film i tak daje satysfakcje. Jak w przypadku Podejrzanych, tam też wiadomo co i jak, ale niczemu to nie przeszkadza.
Zresztą .. film jest fajny, bo jest zaskakująco .. mądry. Bo gość mimo, że teoretycznie traci wszystko, to zostaje uleczony, zaczyna żyć normalnym życiem. Film jest świetnie zrobiony, ma swoje momenty. Jest przewidywalny, ale biorąc pod uwagę jego treść to sprawa drugorzędna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones