PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34878}

Naciągacze

Matchstick Men
7,2 50 949
ocen
7,2 10 1 50949
7,0 8
ocen krytyków
Naciągacze
powrót do forum filmu Naciągacze

Film idealny

użytkownik usunięty

Ogladalem go 3razy, 2gi raz przed wylotem zagranice nie moglem sobie odpuscic go w
TVN, mimo iz kosztowalo mnie to kilka godzin snu mniej, co sie tak bardzo liczy w podrozy -
to cos mowi, zwlaszcza ze potem lecialem cala droge przymulony.

Rozumiem pedanterie glownego bohatera ;). Jestem dosyc podobny (tylko nie mam
nerwicy) - ogolnie swietna rola. Scenariusz tez. Poza tym bardzo ladna ta dziewczyna, w
sumie pod koniec z tymi dywanami moj ideal ;). Film jest tak idealnie pod moje gusta, ze
daje mu bez wahania 10/10 malo ktory mnie tak wciaga ;).

użytkownik usunięty

Postać świetnie pomyślana, acz trochę sztywno zagrana no ale Cage już mnie do siebie przyzwyczaił. Co do scenariusza to się bezdyskusyjnie zgadzam. Dziewczyna też niczego sobie i też mam ciągoty do dokładności ale przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to jak łatwo ludzie dają się robić w bambuko byleby im obiecać jakąś nagrodę, nawet taką której nie dane nam będzie posmakować za życia, wszędzie widzi i słyszy się naciągaczy i to nie jedynie takich co nas robią na tysiące ale przede wszystkim tysiące takich co nas robią na złotego. Według mnie film ma przede wszystkim skłonić nas do pomyślunku nad tym co nam potrzebne, a co nie.

użytkownik usunięty

racja ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones