PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34878}

Naciągacze

Matchstick Men
7,2 50 952
oceny
7,2 10 1 50952
7,0 8
ocen krytyków
Naciągacze
powrót do forum filmu Naciągacze

wiele osób nie zrozumiało tego filmu i ja sam nie należe do zbyt inteligentnych więc dowiedziałem sie o co chodzi dopiero po przeczytaniu paru komentarzy. :) wiem teraz że wynika więc z filmu że psychiatre, dziewczynke i agentów podstawił Frank... dośc ciekawie wymyślony scenariusz ale wyjatkowo pokręcony i dopuszcze sie podsumowac... - głupi. Bo dlaczego Frank chciał za wszelką cene wyrolowac swojego dobrego wspólnika, z którym miał bardzo dobry dochód i dzielił sie z nim łupem na pół. cała jego zagrywka był zbyt kosztowna i ryzykowna żeby mogła byc prawdziwa. był moment w filmie kiedy Cage chciał sam zadzwonic do żony gdzie jest z "ich córką", Angela odpowiedziała mu wtedy "ok" i nie pokazali czy tak właśnie zrobił... wtedy by sie dowiedział, Angela numeru by mu nie podstawiła innego bo sam przekazał go psychiatrze... ile wtedy by stracił jego przyjaciel, po co to wszytko skoro pięknie sie układało? powiem tak... dla tych co dostrzegają za mało - film jest przesadnie pokręcony i końcówka jest drażniąco niezrozumiała (może taka właśnie miała byc żeby mówiono o filmie... i skutecznie bo jak można zauważyc w innych komentarzach do filmu, niektórzy chą go obejrzec jeszcze raz), a dla tych co dostrzegli za dużo - mogą wysnuc takie wnioski.

ocenił(a) film na 8
highroller16

ja tam jakos od razu załąpałem o co biega... i film mi sie wydal spoko...

R4Zi3L

Nie wiem co w tym filmie nie zrozumiałego. Natomiast scenariusz jest naciągany. Film w sumie na raz. Chociaz niczym nie zachwyca.

donZabol

highroller16 bez urazy, ale właśnie obejrzałem film i zrozumiałem wszystko nie mogę pojąć co w tym trudnego . W pierwszym poście nie nie uwzględniłeś, że koleś którego rolowali też współpracował z Frankiem, a Angela musiała postrzelić go ślepakami albo coś w tym stylu w koncu na ten przekręt z tym kolesiem namówił głownego bohatera Frank namawiał go wręcz długo o czym była mowa w filmie. niektórzy też zastanawiają się czemu Frank tak ryzykował skoro miał stały dochód z przekretów drobnych no to odpowiem bo w banku był jakiś milion dolarów + ze skarbonki z psa :P o czym była mowa w filmie oczywiście... z jednego przekrętu zarabiali 650 dolarów (700 ale -50 bo tyle byly warte filtry) wychodziło po 300 na łebka ( wiecie paliwo i telefony drogie teraz:P) trzystoma dolarami cieżko jest sie tak dorobić, a tu przypadła możliwosc zarobienia miliona przez Franka . wykorzystął ją ;)

comet25

Comet - bardzo dobrze opisane, zgadzam sie z tobą w 100%

dodam tylko jeszcze, że ROY zadzwonił do żony ! ona odebrała, lecz on sie bał rozmawiac i szybko odłożył słuchawke, jak znajdziecie jeszcze jakąś naciąganą "scenke" to najpierw ją dobrze przemyśclie, jeżeli nie macie pomysłu to czytajcie komentarze o potem dawajcie ocene filmowi, żal mi ludzi którzy nie rozumieją filmu a dają ocene =/

Angela grając w tym filmie miała 24lata ? makrabra, wygląda jak typowa amerykańska 15latka ;/ eh, ale głównie to przez jej wzrost, aktualnie dziś ma chyba ~165 tak więc to ją sporo "odmładza"

P.s
fajna gra jak by ktoś chciał
noo kurde ludziska, jeszcze rok do premiery, jakie wy chcielibyście newsy? lool, ważne ze po tylu latach przerwy wychodzi 3czesc chudego ;)

http://tnij.org/toy-brut

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
highroller16

no właśnie jak chciał pod koniec zadzwonić to ona powiedziała "ok", zaczęła się śmiać i zmieniła temat (pomógł kelner) film spoko, tylko końcówka nieco przekombinowana jeśli ktoś rozkminił wcześniej, że to podstęp

pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones